Antalya – Kaş – Kekova Turları

Kaş Kekova Tekne Turu

Günübirlik Tur

Akvaryum Koyu – Tersane Koyu – Batıkşehir – Burç Koyu – Kaleköy (Simena) – Adalar Koyu – Üçağız Köyü

1,400.00 

Üzümlü Köyü – Saklıkent – Gizlikent – Xanthos Antik Kenti – Kaputaş Plajı

1,400.00 

Kekova Özel Tekne Turu, Kekova Özel Tekne Turu fiyat, Kekova Özel Tekne Turu Ücret, Kaş Kekova Özel Tekne Turu

Üçağız Köyü – Akvaryum Koyu – Tersane Koyu – Batıkşehir – Korsan Mağarası – Gökkaya Koyu – Burç Koyu – Simena (Kaleköy)


Kekova Deniz Kanosu, Kekova Deniz Kanosu Fiyatları, Kekova Deniz Kanosu Ücret

Üçağız Köyü – Tersane Koyu – Batıkşehir – Kaleköy

1,900.00 

Myra - Andriake Turu fiyatları, Myra - Andriake Tur ücreti

Myra – Andriake Turu

Günübirlik Tur

Myra Antik Kenti – Aziz Nikolas ( Noel Baba ) Kilisesi – Andriake – Sülüklü Plajı

2,000.00 

Meis Adası Turu

Günübirlik Tur

Bu turumuz Meis (Castellorizo) Adası transferinden oluşmaktadır. Meis Adası’nda Mavi Mağara ve şehir müzesini gezebilir, eşsiz plajında güneşlenebilirsiniz.

1,200.00 

Kaputaş Plajı – Xanthos Antik Kenti – Letoon Antik Kenti – Patara Antik Kenti – Gelemiş Köyü – Patara Plajı

2,000.00 

Kaş yamaç paraşütü, Kaş yamaç paraşütü Fiyatları, Kaş yamaç paraşütü Ücreti, Kaş yamaç paraşütü Fiyatları 2023,Kaş kalkan yamaç paraşütü

Kaş Yamaç Paraşütü

Günlük Etkinlik

Uçuşlarımız sabah 10:00’da başlayıp 1 saat aralıklarla 16:00’ya kadar sürmektedir. Ortalama uçuş süresi yarım saattir.


Sabah etkinliği 09:30’da başlayıp 13:30’da bitiyor. Dalış etkinliğinden sonra kalan vaktinizi teknede güneşlenerek ve yüzerek geçirebilirsiniz.

1,650.00 

Antalya Turları

İki mevsimin aynı anda yaşandığı Antalya, doğal güzellikleri ve tarihe tanıklık etmiş eserleriyle misafirlerini bekliyor. Yaz aylarının uzun soluklu olduğu bölgede hem denize girebilir hem de Toroslara çıkarak karla oynama zevkine varabilirsiniz. Antalya turları sayesinde birçok tarihi ve doğal güzelliği görmeniz mümkün oluyor. Yedi yıldıza kadar varan pek çok lüks otel bölgede bulunuyor. Tatil köyü alternatifleriyle uygun fiyatlı tatile ulaşabilir, otellerin sunduğu imkanlardan sınırsız olarak faydalanabilirsiniz. Günübirlik turlar kapsamında Antalya’nın tüm güzelliklerini gözlemleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Antalya turları seçeceğiniz kriterlere göre fiyat farklılığı gösteriyor. Fiyatlarda belirleyici faktörler, kalınacak gün sayısı ve konaklama tipine göre değişiyor. Kaç günlük bir tura katılacağınızı belirleyerek turun kapsamlarını genişletebilir, tatilin zevkine varabilirsiniz.

Antalya’da Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

Akdeniz bölgesinin en güzel şehirlerinden olan Antalya; uzun plajları, sıcak denizi ve sabahlara kadar süren eğlencesiyle tatil severleri bekliyor. Deniz, kum ve güneşin dolu dizgin tadına varıldığı Antalya’da pek çok kültür turuna katılmak da mümkün oluyor. Kalabalık aileler için iyi bir alternatif olan tatil köyleri Belek, Alanya gibi ilçelerde bulunuyor.

Doğa severler için görsel bir şölen olan Antalya’da pek çok şelale, kanyon ve göl bulunuyor. Oymapınar Gölü, enfes doğasıyla kendine hayran bırakıyor. Manavgat, Kurşunlu ve Düden şelaleleri şehrin kalabalığından sıkılan herkes için iyi bir alternatif oluşturuyor. Ülkemizin kanyon cenneti Antalya Gökbük, Köprülü Kanyon ve Göynük kanyonlarına ev sahipliği yapıyor. Gökbük kanyonunda nesli tükenmekte olan birçok yabani hayvan buluyor. Endemik bitkileri de yine Gökbük kanyonunda gözlemek mümkün oluyor. Dünyanın dört bir tarafından turistlerin ilgi odağı olan Köprülü Kanyon içerisinden meşhur Köprüçay Irmağı geçiyor.

Bilindiği üzere Türkiye pek çok antik kente ev sahipliği yapıyor. Antalya’da bulunan Arykanda, Rhodiapolis, Side Antik tiyatrosu, Selge ve Termessos antik kentleri misafirleri bekliyor. Tarihi güzellikleri antik kentlerle sınırlı kalmayan bölgede Alanya Kalesi, Yivli Minare Külliyesi, Elmalı Müzesi, Likya Yolu ve Antalya Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor.

Özel tekne turu detaylarını incelemek için :

https://aslarturizm.com/tur/kekova-ozel-tekne-turu-kekova-ozel-tekne-turu-fiyat-kekova-ozel-tekne-turu-ucret/

Taşıma fiyatlarımız hakkında bilgi almak için :

kaskalkanshuttle.com

Youtube Kanalımızı incelemek için :

https://www.youtube.com/@aslarturizm6651